5 LAT OCHRONY OD PORTA

Czy wiecie, że zamawiając u nas komplet drzwi Porta, zyskujecie 5 lat ochrony drzwi bezpłatnie?

Zamawianie drzwi do swojego domu to zawsze duże przedsięwzięcie. Chcemy, aby nasze drzwi były nie tylko estetyczne i trwałe, ale także długotrwałe. Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić wyjątkową promocję, która pozwoli Wam cieszyć się spokojem przez pięć lat od daty zakupu – bezpłatną ochroną drzwi!

Promocja trwa do 31 sierpnia

O co konkretnie chodzi? To proste! Wystarczy zamówić komplet drzwi Porta wraz z montażem wykonanym przez Autoryzowanych Monterów firmy Porta. Nasze drzwi to gwarancja jakości i niezawodności, ale teraz możecie zyskać jeszcze więcej!

Co można zyskać?

1. Ochronę 5-letnią na drzwi i okucia:
To oznacza, że przez pięć lat od daty zakupu waszych drzwi Porta, macie gwarancję, że są one w doskonałym stanie. Bez względu na warunki pogodowe czy eksploatację – wasze drzwi będą działać sprawnie.

2. Regulacje, przegląd i konserwację drzwi przez cały ten czas:
Nasze zespoły specjalistów będą dbać o Wasze drzwi. Dzięki regularnym przeglądom i konserwacji możecie mieć pewność, że wasze drzwi zawsze będą działać idealnie.

3. Naprawę uszkodzeń mechanicznych drzwi:
Nikt nie jest odporny na niespodziewane sytuacje. Dlatego w ramach promocji gwarantujemy również naprawę uszkodzeń mechanicznych waszych drzwi. Jeśli coś się stanie, nie musicie martwić się o koszty naprawy.

Szczegóły u nas!

To wyjątkowa okazja, aby zainwestować w drzwi Porta – jedne z najlepszych na rynku. Nie tylko otrzymujecie estetyczne i funkcjonalne drzwi, ale także kompleksową ochronę na pięć lat. Nasza promocja trwa do 31 sierpnia, więc nie czekajcie z decyzją!

Zapraszamy do naszej firmy, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i skorzystać z tej niepowtarzalnej oferty. Nasz personel chętnie odpowiedzi na Wasze pytania i doradzi, które drzwi Porta najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.

Zaplanujcie swoje zakupy już teraz i cieszcie się spokojem oraz pewnością, że Wasze drzwi są chronione przez całe pięć lat!