Rolety zewnętrzne Fart Produkt – FART REVO

Nowoczesny system rolet nadstawnych FART REVO to najnowszy produkt firmy w kategorii osłon zewnętrznych. Uniwersalny, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.


System REVO oferuje dwie wielkości skrzynek roletowych: 240 x 165 mm oraz 240 x 205 mm (szerokość x wysokość).
Ponadto, system REVO daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna za pomocą:
1) uniwersalnego adaptera PVC, o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego do każdego typu profili ramy okiennej;
2) jednego z pięciu dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych do odpowiednich typów profili ram okiennych.


W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. W przypadku adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na aluminiowy adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna.
Skrzynka rolety REVO o rozmiarze 240 x 205 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC może być także wyposażona w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Moskitiera posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.
Co więcej, jako jedyny na świecie system REVO umożliwia wykonanie w jednej skrzynce roletowej dowolnej ilości niezależnych nawojów siatki moskitiery przy zachowaniu jednej połaci pancerza.
System Fart Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.


Pozostałe cechy systemu REVO:


– Możliwość stosowania napędów elektrycznych i manualnych;
– Klapa rewizyjna na spodniej stronie rolety;
– Możliwość stosowania zestawu rolet w jednej skrzynce o dowolnej konfiguracji napędów (silnik/taśma/korba) i podziałów (zależny/niezależny);
– Bogaty wachlarz kolorów oklein drewnopodobnych do wyboru.